Домой / Полезные статьи / Як замінити акумулятор в автомобілі?

Як замінити акумулятор в автомобілі?

Заміна акумулятора в автомобілі — це відносно проста процедура, яку можна виконати самостійно, якщо у вас є необхідні інструменти та знання. А замовити акумулятори можна на https://aku.lviv.ua.

Как заменить аккумулятор своими руками - три простых шага

Корисні поради

 • Попередження: Перед початком заміни акумулятора переконайтеся, що запалювання вимкнене, і автомобіль перебуває в режимі стоянки. Також носіть захисні окуляри та рукавиці для безпеки.
 • Підготовка:
  Підготуйте всі необхідні інструменти та матеріали, включаючи новий акумулятор, гайкові ключі або ріжковий ключ, рукавички та окуляри.
 • Вимкніть автомобіль:
  Переконайтеся, що запалювання вимкнене, і ключ витягнутий із замка запалювання. Це важливо для запобігання короткому замиканню.
 • Роз’єднайте акумулятор:
  Спочатку від’єднайте негативний (-) кабель, який зазвичай чорного кольору. Використовуйте гайковий ключ, щоб послабити кріпильні гайки і акуратно зніміть кабель з акумулятора. Потім від’єднайте позитивний (+) кабель, який зазвичай червоного кольору.
 • Зніміть старий акумулятор:
  Послабте кріпильні гайки, що тримають акумулятор у його тримачах. Зазвичай акумулятор кріпиться за допомогою хомутів, болтів або спеціальних фіксаторів. Після послаблення гайок акумулятор можна акуратно витягти з тримачів.
 • Встановіть новий акумулятор:
  Покладіть новий акумулятор у тримачі так, щоб позитивний (+) клемний вивід відповідав позитивному (+) кабелю, а негативний (-) клемний вивід відповідав негативному (-) кабелю.
 • Закріпіть акумулятор:
  Закріпіть акумулятор у тримачах і щільно затягніть гайки, щоб забезпечити надійне кріплення. Переконайтеся, що акумулятор надійно фіксований і не може рухатися.
 • Під’єднайте кабелі:
  Спочатку під’єднайте позитивний (+) кабель до позитивного (+) клемного виводу на акумуляторі. Потім під’єднайте негативний (-) кабель до негативного (-) клемного виводу.
 • Закріпіть кабелі:
  Затягніть гайки кабелів на акумуляторі. Переконайтеся, що вони надійно закріплені.
 • Перевірка:
  Після встановлення акумулятора перевірте його працездатність, спробувавши завести автомобіль. Якщо автомобіль запускається без проблем, то заміна акумулятора пройшла успішно.
 • Утилізація старого акумулятора:
  Старий акумулятор містить шкідливі хімічні речовини і має бути утилізований відповідно до місцевих норм і правил. Багато автозапчастин магазини або автомайстерні надають послуги з прийому старих акумуляторів для утилізації.

Пам’ятайте, що під час роботи з акумуляторами слід дотримуватися обережності та уникати коротких замикань. Якщо у вас немає досвіду в роботі з автомобільними акумуляторами, рекомендується звернутися до фахівців або автомеханіків для заміни акумулятора.

Вверх
туттут