Домой / Полезные статьи / Як лікувати глаукому?

Як лікувати глаукому?

Глаукома — це серйозне захворювання очей, яке може призвести до погіршення зору і навіть сліпоти, якщо не звертати на нього уваги. Цей стан пов’язаний із підвищеним внутрішньоочним тиском, що призводить до пошкодження зорового нерва та втрати периферичного зору. Однак сучасна медицина надає різноманітні методи лікування та догляду за зором для тих, хто зіткнувся з глаукомою.

Глаукома и ее лечение с помощью различных методов - Офтальмологические  клиники «Эксимер» (Киев) – диагностика и лечение заболеваний глаз у  взрослых и детей Киев

Корисні поради

1. Діагностика та Моніторинг: Перший крок у лікуванні глаукоми — це точна діагностика. Регулярне відвідування офтальмолога допоможе виявити захворювання на ранніх стадіях і почати своєчасне лікування. Лікар проводитиме вимірювання внутрішньоочного тиску, оцінюватиме стан зорового нерва та проводитиме інші необхідні дослідження. А дізнатись де придбати ліки від глаукоми можна за посиланням.

2. Медикаментозне Лікування: Одним із найпоширеніших методів лікування глаукоми є застосування медикаментів, спрямованих на зниження внутрішньоочного тиску. Це можуть бути очні краплі або таблетки. Важливо дотримуватися рекомендацій лікаря щодо частоти та способу застосування.

3 Хірургічне Лікування: У випадках, коли медикаментозне лікування не дає достатнього ефекту, може знадобитися хірургічне втручання. Існує кілька методів хірургічного лікування глаукоми, включаючи трабекулектомію, лазерну трабекулопластику та інші. Лікар вирішить, який метод підходить вам, і пояснить усі деталі процедури.

4. Лазерна Терапія: Лазерна терапія — це ефективний метод лікування глаукоми. Лазерний вплив на тканини ока може допомогти поліпшити відтік рідини і знизити внутрішньоочний тиск. Лазерна терапія зазвичай менш інвазивна, ніж хірургічне втручання, і може застосовуватися на різних стадіях захворювання.

5. Здоровий Спосіб Життя: Правильний спосіб життя може мати позитивний вплив на стан очей і загальне здоров’я. Відмова від паління, помірне споживання алкоголю, здорове харчування та регулярні фізичні навантаження можуть сприяти поліпшенню стану глаукоми.

6. Регулярні Контрольні Обстеження: Навіть якщо ви пройшли лікування і помітили поліпшення, важливо продовжувати регулярно відвідувати лікаря і проходити контрольні обстеження. Глаукома може повернутися, тому важливо стежити за станом зору.

7. Догляд за зором: Крім медикаментозного та хірургічного лікування, турбота про зір відіграє важливу роль. Уникайте тривалого напруження очей, робіть перерви в роботі за комп’ютером, використовуйте захисні окуляри на сонці і звертайте увагу на свої очі.

8. Підтримка та Освіта: Якщо у вас діагностовано глаукому, важливо отримати підтримку та освіту з цього питання. Спілкуйтеся з офтальмологом, ставте запитання, вивчайте інформацію про глаукому — чим більше ви знаєте, тим ефективніше зможете справлятися із захворюванням.

Вверх
туттут