Домой / Полезные статьи / Як лікувати катаракту?

Як лікувати катаракту?

Катаракта — це захворювання очей, що характеризується поступовою втратою прозорості кришталика. Коли катаракта прогресує, ускладнюється пропуск світла в око і погіршується зір. Лікування катаракти може включати консервативні методи та хірургічну інтервенцію. Ось деякі з них, а ціни на операцію можна дивитися тут.

Катаракта — Википедия

Особливості лікування

Консервативне лікування:
Використання окулярів або контактних лінз: Окуляри або контактні лінзи можуть допомогти тимчасово поліпшити зір при катаракті. Однак цей метод не вирішує основної проблеми — прозорість кришталика.
Поліпшення освітлення: Яскраве освітлення може тимчасово допомогти поліпшити видимість при катаракті. Використовуйте хороше освітлення в кімнаті та уникайте темних ситуацій.
Антиоксиданти: Деякі дослідження показують, що збільшення споживання антиоксидантів, таких як вітамін С і Е, може допомогти уповільнити прогресування катаракти. Включіть до раціону їжу, багату на антиоксиданти, таку як фрукти, овочі та горіхи.

Хірургічне лікування:
Факоемульсифікація: Це найпоширеніша процедура для лікування катаракти. Хірург видаляє помутнілий кришталик і замінює його штучним імплантатом (інтраокулярною лінзою). Це забезпечує відновлення прозорості кришталика і відновлення зору.
Розріз кришталика: Ця процедура, відома як екстракція кришталика, включає видалення помутнілого кришталика через розріз і внесення штучної лінзи.
Лазерна факоемульсифікація: Ця методика включає використання лазерного променя для розщеплення помутнілого кришталика на маленькі фрагменти, які потім видаляються.

Вверх
туттут