Домой / Полезные статьи / Як обрати матрац?

Як обрати матрац?

Якщо ви хочете купити новий матрац, то, мабуть, найскладніше, з чого слід почати. Вирушити в магазин чи зробити покупку через Інтернет? Віддавати перевагу бюджетним варіантам чи витратитися на шикарну модель? А як щодо розміру, форми, матеріалу і дизайну? Так, тут є над чим подумати, особливо якщо ви купуєте ліжко вперше. А купити якісний матрац азалія матролюкс можно на сайті інтернет-магазину матрац центр.

How to Choose a Mattress for 2023 | Reviews by Wirecutter

Скільки років вашому матрацу?

Це найперше запитання, на яке вам необхідно відповісти. Чому? Ну, вік вашого матраца може зіграти велику роль у визначенні того, чи потрібен вам новий матрац. За загальним правилом, вам варто задуматися про придбання нового ліжка, якщо старе прослужило вам матрац центр понад 8 років. Це в жодному разі не встановлений стандарт, але зазвичай це гарний орієнтир для перевірки стану матраца і з’ясування того, чи виконує він свою роботу: чи заколисує вас уві сні!

У якій позі ви спите?

Тепер, коли ми розібралися з питанням віку, настав час подумати про вас, сплячу людину. Хоча ми розглянемо безліч різних чинників, пов’язаних із вами і вашим унікальним стилем сну, насамперед необхідно з’ясувати, в якій позі ви спите.

Хоча більшість людей схильні метатися і перевертатися між різними положеннями протягом ночі, більшість віддає перевагу одним позам перед іншими. Можливо, ви любите лягати на спину і перевертатися на бік. А можливо, ви проводите більшу частину ночі на боці, а вранці закінчуєте її на животі. Якщо ви ніколи раніше не замислювалися про те, в якій позі ви віддаєте перевагу спати, я б порадив вам звернути найпильнішу увагу на те, як ви спите протягом наступного тижня.

Скільки ви важите?

Вага — це ще один важливий фактор, який необхідно враховувати під час вибору нового матраца, оскільки від того, скільки ви важите, може сильно залежати провалювання, обійми, відчуття, охолодження і підтримка ліжка.

Насправді, залежно від вашої ваги і загального типу тіла, ви можете виявити, що вам потрібен певний тип матраца, щоб задовольнити ваші унікальні потреби уві сні. Отже, я збираюся розглянути кілька різних вагових категорій, щоб продемонструвати, які види матраців найкраще підходять для кожного класу.

Вверх
туттут